Giedrius Nakas Trio feat. T.Botyrius @ Jazz Cellar 11

2018 metus pradėsime koncertu “Jazz Cellar 11″ su muzika iš netrukus pasirodysiančio mano albumo “No Fear, Full Of Love”. bilietai jau prekyboje!

https://tickets.paysera.com/lt/event/giedrius-nakas-trio-feat-t-botyrius

GIEDRIUS NAKAS TRIO feat. T.BOTYRIUS – Sausio 5 d. Jazz Cellar 11, 21.30h

Pianistas ir kompozitorius Giedrius Nakas, daugeliui pažįstamas iš koncertinės veiklos su “Saulės Kliošu”, Jurga Šeduikyte, Monika Liu, Linu Adomaičiu ir daugeliu kitų, subūrė savo modernaus džiazo trio kartu su vienu geriausių Lietuvos bosistų Domu Aleksa ir puikiu jaunosios kartos būgnininku Augustu Baronu. Trio atlieka G.Nako originalias kompozicijas, įkvėptas šiuolaikinio džiazo, neo-soulo, hip-hopo, klasikos ir roko muzikos, pasižyminčias naturalumu, asmeniškumu, improvizacija ir patraukliomis melodijomis. Grodami jie itin meistriškai kuria plataus spektro muzikines atmosferas – nuo labai jautrių, intelektualių iki maloniai hipnotizuojančių ar gaivališkos energijos pliūpsnių. Kartu jie siekia glaudaus muzikinio susigrojimo ir kokybiško skambesio, kuriuo tikisi paliesti klausytojus ir pažada įsimintiną vakarą.

Giedriaus Nako trio pristatys muziką iš naujo G.Nako netrukus pasirodysiančio albumo “No Fear, Full Of Love”, įrašyto Niujorke su šiuo metu pasaulyje vienais labiausiai vertinamų džiazo muzikantų Justin Brown (A.Akinmusire, Thundercat), Ben Williams (P.Metheny, R.Hargrove), Troy Roberts (J.DeFrancesco, J.Watts), Caleb Curtis (O.Evans, K.Rosenwinkel) ir kitais.

Specialiai šiam koncertui prie trio prisijungs ir ypatingas svečias – nei vieno abejingo nepaliekantis, visų moterų numylėtinis saksofonistas Tomas Botyrius.

Taip pat, prisijungs ir dar viena ypatinga viešnia…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *